MASTERCLASS

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania z mistrzami:

 • Produkcja animacji poklatkowej w praktyce. Masterclass z Angelą Poschet
  11 października 2019 (2 godziny case study + konsultacje 5 projektów)
  Formularz zgłoszeniowy:  http://bitly.pl/DwDPc
  W konsultacjach weźmie udział 5 projektów wybranych w rekrutacji, do której zgłosić się można poprzez wypełnienie formularza oraz przesłanie materiałów: script/treatment (przy pełnym metrażu – tylko treatment), first budget, first Asset Breakdown, first schedule. Projekty mogą konsultować: producent, reżyser, kierownik produkcji (lub razem w dowolnej konfiguracji).
  Część case study jest otwarta dla publiczności.
 •  Tworzenie lalki w praktyce. Masterclass z Christine Polis
  9 października 2019 (2 godziny case study + konsultacje 5 projektów)
  Formularz zgłoszeniowy: http://bitly.pl/Hm0Pq.

  W konsultacjach weźmie udział 5 projektów wybranych w rekrutacji, do której zgłosić się można poprzez wypełnienie formularza oraz przesłanie materiałów: film treatment, puppets design, storyboard.
  Część case study jest otwarta dla publiczności.

  ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 10 WRZEŚNIA

Produkcja animacji poklatkowej w praktyce. Masterclass Angeli Poschet

O MASTERCLASS:

Przygotowane przez nią otwarte dla publiczności case study dotyczyć będzie wybranych aspektów produkcji – od planowania, poprzez zarządzanie budżetem, po organizację. Producenci i kierownicy produkcji, a także reżyserzy stawiający pierwsze kroki w animacji lalkowej mogą ponadto skorzystać z nieodpłatnych indywidualnych konsultacji z Poschet.

O PROWADZĄCEJ:


Angela Poschet to wielokrotnie nagradzana producentka liniowa, koordynatorka produkcji, menedżerka i konsultantka produkcji animacji w Europie. Współpracowała przy wielu znaczących projektach filmowych i telewizyjnych, które odniosły spory sukces komercyjny.  W jej portfolio znajduje się „Wyspa Psów” Wesa Andersona czy nominowany do Oskara film „Frankenweenie” Tima Burtona.

 

Tworzenie lalki w praktyce. Masterclass Christine Polis

O MASTERCLASS

Podczas otwartego case study Christine Polis opowie o swojej pracy nad lalką dla wielu międzynarodowych produkcji. Skupi się na procesie tworzenia lalki w taki sposób, aby dobrze spełniała swoje funkcje i była w stanie realizować wszystkie zadania ze scenariusza. Pokaże jak trudna, precyzyjna i wymagająca pod względem technicznym i artystycznym jest sztuka tworzenia lalek. Poprowadzi też konsultację dla 5 wybranych projektów.

O PROWADZĄCEJ:


Christine Polis od 2002 roku tworzy lalki, konstrukcje dla animacji, scenografię i rekwizyty. Współpracuje też z teatrami we Francji i Belgii, tworząc dla nich marionetki i lalki artystyczne. Pracowała przy takich produkcjach jak „Nazywam się Cukinia”, „Wyspa psów” i „Miasteczko Panika”.