KONSULTACJE

Reprezentanci 15 projektów wybranych do pitchingu wezmą udział w dwóch sesjach treningowych.  Zapisy wkrótce. 


Nancy Denney-Phelps,
 doskonale znana w świecie animacji dziennikarka współpracującą z prestiżową grupą medialną AWN.com, podpowie uczestnikom na czym warto skupić się podczas pitchingu i przedstawiania swojego pomysłu.

 

 


Nik Phelps, kompozytor i muzyk, zwróci uwagę na mowę ciała prezentera, jego postawę czy pracę z mikrofonem.

 

 

 

Pozostałe konsultacje dla uczestników pitchingu:

 

 

Dodatkowo, każdy uczestnik będzie też miał okazję, by z Marcinem Zalewskim, lalkarzem, rzeźbiarzem, wykonawcą rekwizytów związanym z branżą animacji od ponad 10 lat, skonsultować swój projekt lalki.

 

 

 

Nietypowe w formie konsultacje scenariuszowe poprowadzi z kolei Anna Bielak, scenarzystka, konsultantka scenariuszowa, story edytorka. Pierwsze konsultacje przeprowadzone zostaną za pośrednictwem aplikacji Skype, a druga część spotkań odbędzie się bezpośrednio po pitchingu.

 

 

Wśród artystów, którzy podzielą się z uczestnikami pitchingu swoją wiedzą, znajdzie się także Nidia Santiago prowadząca konsultację producencką. Jej debiut producencki – animowany film krótkometrażowy „Oh Willy…” Emmy De Swaef i Marca Roelsa – był prezentowany na ponad 300 festiwalach i wygrał ponad 50 nagród na całym świecie, a także zyskał nominację do francuskich Cezarów. W 2011 roku Nidia założyła Ikki Films, gdzie produkuje i współprodukuje oryginalne, innowacyjne filmy o dużym międzynarodowym potencjale.